Відправлення грошей на банківську карту

13.12.2017 14:21 3

Відправлення грошей на банківську карту

Неможливо уявити сучасний світ без використання передових технологій. Лише подумайте, наскільки б наше життя було важчим, якби не існувало мобільних телефонів, персональних комп’ютерів, Інтернету та, навіть, телебачення та радіомовлення. Це було б існування, схоже на життя первісних людей. Технології не просто зробили наше життя біль простим та приємним, але й відкрили для нас нові, не бачені раніше горизонти можливостей. Всього лише за допомогою натиснення одної клавіші, ми маємо змогу передавати террабайти даних, слухати музику та дивитися відео, створювати нові неймовірні додатки та програми, та навіть купувати необхідні речі, не виходячи в власного будинку. Одним з найкращих досягнень світлих та перспективних розумів нашої планети є переказ з картки на картку грошей.

Якщо раніше необхідно було особисто зустрічатися з людиною для того, щоб дати їй грошей або годинами чекати в черзі, а потім ще кілька днів для того, щоб здійснити банківський переказ коштів, то зараз ви можете це зробити за лічені секунди з будь-якого куточку світу. На сайті компанії «woowbank» ви можете це зробити, ввівши лише кілька даних для переказу коштів. Для того, щоб передати гроші онлайн, вам необхідно в відповідних полях вказати номер картки відправника та одержувача, та дату дії карти людини, котра відправляє кошти. Максимальна сума одного переказу на карту становить 14 840 гривень, при цьому за один день найбільша дозволена сума відправлення (з урахуванням комісії) становить 75 тисяч гривень.

За одну добу ви зможете здійснити двадцять п’ять переказів, максимальний місячний ліміт переказів складає 150 тисяч гривень. Переказувати коти можливо між будь-якими картками, виданими українськими банками. Окрім великих лімітів, швидкого обслуговування та вигідних умов, однією з найбільших переваг є цілодобове функціонування ресурсу. Якщо у вас виникнуть питання щодо процедури переказу, його вартості (відрахування), ви маєте змогу зателефонувати до оператора клієнтської підтримки та отримати професійну консультацію. Крім переказ грошей за номером картки, ви маєте змогу перевести кошти за наявністю номеру телефону чи прикріпленого електронного почтового ящику. Забудьте про черги в банках,небезпечні перевезення готівки, махінації ненадійних партнерів та ризик втрати грошей. Користуйтесь перекатом грошей на картку та будьте завжди спокійні та задоволені!

Следующая новость
Предыдущая новость

Электромопеды Xiaomi — все подробности Простые слоты с высокой отдачей в клуб Вулкан Делюкс Елена Степаненко заметно помолодела Кожаные папки для меню ресторана Самые популярные слоты онлайн-казино Vulkan Neon

Последние новости