Трекові світильники - оптимальний вибір для магазину

16.10.2018 11:35 243

Трекові світильники - оптимальний вибір для магазину

З'явилися трекові світильники на ринку освітлювальних приладів відносно нещодавно, але вже мають популярність. Вони являють собою пристрої з направленим світлом. Свою назву трекові світильники отримали через дроти (треку), на який легко кріпляться. Такі світильники можуть бути встановлені на стіні або підвішені на стелі. Трекові світильники, всередині яких знаходяться світлодіоди, використовуються в супермаркетах, шоу-румах, музеях і розважальних місцях. Їх основна мета - привернути увагу до товару. Наприклад:

- Їх встановлюють на вітринах магазинів, щоб візуально виділити цінник.

- Ними підсвічують експозицію в музеї, щоб акцентувати увагу на який-небудь деталі.

- В супермаркетах такі світильники використовують для того, щоб навіть на найвищих полицях було добре видно товар.

Трекові світильники купити можна для застосовування не тільки в професійному плані, останнім часом вони широко використовуються в облаштуванні інтер'єрів квартир. Найчастіше їх застосовують в невеликих приміщеннях, щоб візуально збільшити кімнату. Дизайнери все частіше і частіше стали застосовувати даний вид світильників в декорі кімнат для акцентування уваги на будь-якої деталі інтер'єру, щоб вона впадала в очі. Ще один спосіб застосування трекової системи - це підсвічування барної стійки або обідньої зони на кухні.

Особливості трекових систем:

- Мінімальне споживання електроенергії.

- Чітко направлене світло висвітлює навіть найтемніші ділянки.

- Довговічні і надійні.

- Вони прекрасно впишуться в будь-який інтер'єр.

- Прості в експлуатації і прибирання (не притягують до себе пил).

- Легкий і швидкий монтаж і демонтаж конструкції.

Говорячи про переваги трекових систем, хотілося б докладніше зупинитися на наступному. Для трекових систем використовується шинопровід з мідних шин, на якому розміщено кілька світильників. На одному шинопроводі можна розташувати різні світильники. Вони можуть відрізнятися розміром, формою і навіть потужністю. Залежно від того, як така система підключена до мережі, трекові світильники можна включати всі або, наприклад, через один. Крім того, в трекової системі легко змінити напрямок світла і розташування самого світильника. Такий варіант дуже часто використовують дизайнери для підсвічування певної зони приміщення. А вже окрім трекових світильників можна застосовувати і точкові освітлювальні прилади https://svetolux.com.ua/tochechnye-svetilniki.html, і споти, і стельові люстри.

Досить часто покупці освітлювальних приладів пред'являють до них вимоги ергономіки, простоти монтажу, легкості у використанні, багатофункціональності. Всім цим вимогам відповідають трекові світильники. У них безліч переваг, а сфери їх застосування - великі. Тому не дивно, що вони користуються великим попитом.

Следующая новость
Предыдущая новость

В Татарстане у домашних животных появится «скорая помощь» Машину пропавшего нижегородца Александра Белого пытались продать‍ Слух: Новая RPG по вселенной «Гарри Поттера» называется Hogwarts: A Dark Legacy Инсайдер: переиздание трилогии Mass Effect может выйти в конце октября Минувшей ночью в Рязани сгорели два грузовика

Последние новости