Де купити запчастини на Рено по найвигіднішій ціні?

12.12.2017 22:00 6

Де купити запчастини на Рено по найвигіднішій ціні?

Перелік точок продажу запчастин Рено Трафік не такий уже й великий. Окрім автобазару, де можна купити будь-що, це автосервіси, а також Інтернет-магазини. Ми порівняємо всі ці точки продажів та з’ясуємо, де купувати найбільш вигідно. Врахуємо не тільки ціни, а й якість товару, який реалізовують, можливість здійснити заміну або повернути кошти. Важливо враховувати й асортимент товарів для авто. Та дізнаємось, яким чином можна знайти хороший магазин з вигідними цінами. Адже ремонт Рено Трафік задоволення не з дешевих. Розглянемо та порівняємо різні варіанти. До того ж, розкажемо про магазини, які реалізовують якісні б/в запчастини. Для цього зупинимось на питанні розбірки Рено Трафік. А тепер давайте розбиратись з усім по порядку.

Чи безпечно купувати он-лайн?

Насправді, давно вже відійшов час, коли купувати он-лайн було рідкістю. Зараз, у разі відсутності у своєму місті будь-якого товару його без проблем можна замовити. Доставка прийде швидко, тому довго очікувати не доведеться, навіть якщо мова йде про запчастини Рено Трафік. Ось один з прикладів хороших магазинів: http://renaultmaster.com.ua/ua/products/renault/trafic. Зараз ми розкажемо, чому за приклад взяли саме цей варіант.

На що варто звертати увагу, купуючи он-лайн? Перш за все, на асортимент товарів. Звичайно, ціни – це теж дуже важливо, проте якщо у магазині відсутній широкий асортимент, робити там замовлення може бути невигідно. Адже незручно, наприклад, купувати форсунки Рено Трафік 1.9 в одному магазині, а необхідні диски – в іншому. Доставка може обійтися значно дорожче, ніж купувати усе разом в одному магазині. Та й часу це займе менше.

Чи не найважливішим фактором є ціни, які ставить магазин. Зазвичай в Інтернет-магазинах купувати значно вигідніше, ніж у інших точках продажу. Чому? Якщо порахувати витрати на утримання такого магазину, вони будуть порівняно невеликими. Персоналу працює небагато, не потрібно платити високу оренду, адже все зберігається на складах. Тому якщо необхідні запчастини Рено Трафік, найвигідніше буде їх придбати саме он-лайн.

Один із самих важливих нюансів у разі придбання через Інтернет – можливість повернути товар. Тому обов’язково уточнюйте, чи дає магазин гарантію на товар. Вона повинна бути оформлена у письмовому вигляді. Уважно читайте інформацію про обмін або повернення на сайті самого магазину.

Автобазар

Найбільша перевага автобазару – це великий асортимент запчастин, та й інших товарів для автомобілів. Ви можете тут знайти навіть двигун Renault Kangoo, якщо він вам знадобиться. Власне, за рахунок великої кількості продавців, завдяки продажу не тільки нового, а й б/в товару, знайти необхідну річ буде нескладно. Ціни тут будуть приблизно такі ж, як на автосервісі, або трошки нижче. Проте якщо порівняти з Інтернет-магазинами, то ціни на автобазарі будуть вищими на 10% і більше. Відсутність правильно оформленої гарантії – великий мінус таких точок продажу. Адже ви не можете бути впевнені, що отримаєте гроші назад, якщо товар не підійде. Все це узгоджується з продавцем через домовленість, не підкріплену жодним документом.

Следующая новость
Предыдущая новость

В Ивановской области мужчина обварил сожительницу кипятком О каких нюансах нельзя забывать перед началом игры в видеослоты? В Чебоксарах студентке не понравился полицейский и она избила его Виктория Боня отметила день рождения на Мальдивах СМИ: Сыновья главы Чувашии М. Игнатьева и сенатора В. Николаева подрались со школьниками

Последние новости